Zahradní krby

Zahradní krby jsou, jak již z názvu vyplývá, krby umístěné na zahradě. Tento druh krbů se někdy označuje také jako krby venkovní. Zahradní krb se sebou do Vaší zahrady přinese velkou dávku romantiky. Večerní posezení u zahradního krbu je daleko příjemnější a pohodlnější než u obyčejného ohniště. Velký boom u nás zažívá grilování masa a zeleniny, proto je možné si pořídit krb doplněný o gril. Dalo by se říci, že koupi zahradního krbu s grilem zabijete dvě mouchy jednou ranou – máte krb, ve kterém můžete opékat nad ohněm špekáčky a taky máte gril, díky čemuž odpadá nutnost koupě normálního grilu.

Zahradní krby se dají v dnešní době koupit i prostřednictvím internetu v celé řadě eshopů. Nejlevnější krby stojí většinou okolo 5,000 Kč. K ceně je nutné přičíst i částku za dopravu. V obchodech bývá poměrně velký výběr krbů různých tvarů, ale pokud by se Vám ani jeden nelíbil, tak je možné se domluvit i na zakázkovém řešení podle Vaších představ. Alternativou je i vlastnoruční stavba krbu. V případě, že se rozhodnete pro vlastnoruční stavbu, doporučuji navštívit stránky zabývající se stavbou krbu.

Jeden komentář k “Zahradní krby”

  • […] Z cenového hlediska představují grily na dřevěné uhlí nejdostupnější variantu. Pokud chcete vyloženě ušetřit, můžete si koupit gril za pár stovek. Mezi nejoblíbenější a nejkvalitnější zahradní grily (nejen) u nás se řadí grily značky Weber. Alternativou ke klasickým grilům může být zahradní krb s grilem. […]